Про проект

Поширення технології «Міста Милосердя» для підтримки НКО та активізації місцевих громад

Мета проекту:

Розвиток інфраструктурної підтримки соціально орієнтованих некомерційних організацій в різних регіонах України через узагальнення і широке поширення технології Городов Милосердя.

Технологія спрямована на активізацію місцевих громад, залучення місцевих ресурсів, у тому числі добровольчого праці та приватних пожертвувань громадян, підвищення прозорості та поширення інформації про діяльність НПО.

Фінансування:

Фінансування проводиться за рахунок приватних пожертвувань, шляхом публічних зборів, шляхом залучення меценатів.

Проект реалізує Полтавська благодійна організація «Благодійний фонд" Твоє Милосердя »за підтримки" Клуб Українського Бізнесу ", Східно-Європейська фінансова група", Дизайн-студія меблів салон "Аристос", Громадьська організація "Фінансовий оберіг", The First Grouр, АПК - Фінанс
Фінансування аграрно-промислового комплексу, Громадська організація
Центр іноваційних технологій "Моя Україна", Комбінат багатоповерхового житлового будівництва. .

Терміни реалізації проекту:

1 листопада 2014 - 30 вересня 2015


Заходи проекту:

На першому етапі, буде узагальнена технологія міст Милосердя, яку зараз застосовують 10 областей України. Також, за підсумками цього етапу, ті НКО, які вже проводили фестиваль Місто Милосердя, зможуть підвищити ефективність своїх заходів, і провести їх з урахуванням кращого досвіду колег-учасників програми. Буде видана брошура «БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ« МІСТО МИЛОСЕРДЯ »- ПОСІБНИК ДЛЯ КООРДИНАТОРА»

На другому етапі - до програми підключається більш широке коло НКО - це представники ресурсних НКО і фондів місцевого співтовариства з різних областей України, які зацікавлені в розвитку технології міст Милосердя, і хочуть як координаторів реалізувати її у своїх містах. Вони познайомляться з технологією, спланують її впровадження в своєму регіоні, а деякі з них проведуть фестиваль місто Милосердя в своєму місті вже в рамках програми. Восени 2015 пройде конференція «ТЕХНОЛОГІЯ« МІСТО МИЛОСЕРДЯ »- ЯК ЗРОБИТИ У СВОЄМУ РЕГІОНІ».

На третьому етапі - створюється можливість широкого використання технології міст Милосердя для НКО, які працюють зі своїми цільовими групами. В рамках дистанційного курсу вони отримують методичну та консультативну підтримку вже не стільки в тому, як провести в своєму місті фестиваль Місто Милосердя, а в тому, як активніше залучати місцеві джерела коштів для своїх статутних цілей - насамперед, як залучити приватні пожертвування широкого кола громадян , і як працювати з добровольцями. Адже саме ці мікро-технології найактивніше використовуються в комплексній технології міст Милосердя, а реалізувати їх може практично кожна організація. За підсумками дистанційного курсу будуть видані методичні брошури по приватних технологіям.